StudyDive IDP це софт для створення індивідуальних планів розвитку. Забудьте про гори табличок в ікселі
Створюйте ІПРи з навчальними цілями і моніторте прогрес ваших колег. Розумна система нагадувань подбає про виконання планів
Замовити свій доступ!
Наші клієнти
Вони вже от-от користуватимуться StudyDive IDP. Приєднуйтеся і ви!
Замовте StudyDive IDP до 1 грудня і отримайте HR-софт для ІПРів з 50% знижкою!
Чому StudyDive IDP такий крутий?
StudyDive IDP - це лише про ІПР
Загрузли у впровадженні власних LMS систем? Блок індивідуального плану розвитку - додаткова фіча, яка прихована десь там за рогом і розширеним платним пакетом? Ми взяли, і зробили акцент лише на планах розвитку. Тільки ІПР. Тільки так.
Всі ІПРи - в одному місці
Зазвичай, індивідуальні плани розвитку живуть в Ікселі. Ми їх переселили в user-friendly та візуально приємний оку софт. Тепер HR-менеджерам можна легко моніторити, хто і як виконує свій план розвитку.
Виконання плану через систему розумних нагадувань
Плани індивідуального розвику зроблені, але їх не виконують? Знайома проблема. Десь загубився іксель файл. Змінилися обставини. Просто забулися. З софтом StudyDive IDP кожен співробітник буде отримувати розумні нагадування про виконання власного плану розвитку.
Будь-який ІПР краще, ніж жодного
Чи можна жити без планів розвитку? Можна. Але це буде як біг по колу. Або на одному місці. Хочете зрушитися з мертвої точки? Зробіть нарешті вже хоч якийсь ІПР. А ми допоможемо оцінити прогрес.
Що таке StudyDive IDP?
Коротко про те, чому варто створювати індивідуальні плани розвитку зі StudyDive
Тарифи
Для StudyDive IDP діє лише річна підписка
Забронювавши доступ до 1 грудня, ви отримаєте 50% знижку
Free
0$
назавжди
Basic
49$
99$
на місяць
Business
99$
199$
на місяць
Enterprise
249$
499$
на місяць
Замовте ваш IDP софт
Станьте одним з перших користувачів нового софту та отримайте доступ зі знижкою -50%!

Встигніть до 23:59 30 листопада 2020!
Номер телефону
Тип тарифу
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на опрацювання ваших даних та погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
П.С. Залишилися питання?
Ми відповімо:
Що таке ІПР?
Індивідуальний план розвитку, чи ІПР, це документ, який створює співробітник, в якому вказаний план власного розвитку на термін пів року-рік. Зазвичай, цей план розвитку погоджується з керівником та HR менеджером, щоб була гармонія між цілями співробітника і цілями компанії. В кінці року (чи іншого терміну) співробітник та керівник чи HR менеджер збираються для оцінки того, що вдалося досягти. І складають новий план.


  Що входить до ІПР?
  Контент ІПРу може дуже сильно вар'юватися. Деякі співробітники фокусуються на своїх зонах розвитку. Інші - прокачують свої сильні якості. Одні зосереджені на короткострокових цілях, в той час як їхні колеги - на довгостроковій перспективі. Важливим компонентом хорошого ІПРу є відчуття повної власності, яке співробітник відчуває за свій план. Зазвичай, погано, коли співробітник вказує у плані те "що хоче почути його чи її бос".
   Чи можна не робити ІПРів?
   Можна, але, погодьтеся, дібратися до центру Києва легше, коли у вас є карта або GPS, аніж немає нічого. Так і заблукати можна.
   Ми робимо ІПРи, але співробітники їх не виконують. Ви допоможете?
   Складання планів та обіцянок на рік - загальноприйнята людська активність. Розуміючи, що ІПРи складають співробітники, а вони, водночас, є і людьми, ми розробили систему лагідних нагадувань, яка буде тримати кожного співробітника у необхідному йому чи їй тонусі!
   Made on
   Tilda